Rezerwacja

Internetowa

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
Wkrótce otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji.

Rezerwacje internetowe przyjmujemy codziennie/całą dobę. Prosimy rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. W przypadku rezerwacji na ten sam dzień zalecamy rezerwację telefoniczną.


Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Data (wymagane):

Godzina (wymagane):

Ilość osób (wymagane):

Numer kontaktowy (wymagane):

Informacje dodatkowe:

Proszę zaznaczyć poniższe pole:

Dziękujemy za rezerwację. Państwa dane kontaktowe dodamy do naszej bazy najlepszych gości. Z danych korzystamy w celu obsługi rezerwacji oraz by poinformować o ważnych i ciekawych wydarzeniach, które organizuje Restauracja Castello. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na wysyłanie informacji prosimy o podanie zastrzeżenia powyżej w oknie „informacje dodatkowe”

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych, reklamowych ORVIETO Sp. z o.o. w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204) oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu do swoich danych i prawo do ich poprawiania.

 

Telefoniczna

Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy w godzinach pracy restauracji,
tj. pon. - sob.: 12-23, nd: 12-22

Rezerwacje indywidualne tel. kom. 602 65 97 86

Zapytania o rezerwacje na przyjęcia grupowe prywatne lub firmowe prosimy kierować do Managera Restauracji: tel. 604 425 540 e-mail: manager@castello.pl